Susijungė bendrovės Lindorff ir Intrum Justitia

Birželio 27 d., siekdamos sukurti pirmaujančią pasaulyje kredito valdymo paslaugų bendrovę, susijungė Lindorff ir Intrum Justitia.

2016 m. lapkričio 14 d. Intrum Justitia ir Lindorff paskelbė apie savo ketinimus susijungti. 2017 m. birželio 12 d. Europos Komisija patvirtino bendrovių Lindorff ir Intrum Justitia susijungimą*, o birželio 27 d. šis sandoris buvo užbaigtas. Nuo šios dienos teisiškai esame vienas juridinis vienetas ir šiais metais tęsime savo veiklą kaip viena įmonė.

Tiek Intrum Justitia, tiek Lindorff siekia būti patikimu savo srities lyderiu ir novatoriumi.

Tikime, kad užtikrindami, jog įmonėms už jų pagamintas prekes ir suteiktas paslaugas būtų sumokama, ir padėdami tiek pavieniams asmenims, tiek įmonėms vykdyti savo įsipareigojimus, mes prisidedame prie stabilios ekonomikos sukūrimo. Kiekviena bendrovė savarankiškai, būdamos pirmosios rinkoje, pradėjome transformuoti mūsų industrijos veiklas, pagrindinį dėmesį skirdamos reikalavimų laikymuisi ir sąžiningam bei garbingam išieškojimui. Mes kartu vienijame 7750 profesionalių, atsidavusių ir rūpestingų darbuotojų komandą visoje Europoje.

Mes dedame daug pastangų, kad integruotume savo veiklas ir iš tiesų taptume viena įmone su vienu prekės ženklu, kuri turėtų vieną bendrą portalą klientams ir užsakovams. Vis dėlto kol kas mes tęsime savo veiklas, atstovaudami savo turimus prekių ženklus Lindorff ir Intrum Justitia, kol pasieksime įmonių integraciją.

Jums, kaip esamam Lindorff arba Intrum Justitia klientui ar užsakovui, šiuo metu nėra jokių pokyčių, susijusių su teikiamomis paslaugomis arba komunikacijos priemonėmis.


Ik heb een openstaande schuld bij Lindorff

Aš turiu negrąžintą skolą Lindorff

Šiuo metu nėra jokių pokyčių, susijusių su teikiamomis paslaugomis arba komunikacijos priemonėmis. Jeigu turite negrąžintą skolą Lindorff, susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ir mes padėsime Jums rasti sprendimą. Skaityti daugiau

Ik ben een opdrachtgever van Lindorff

Aš esu Lindorff klientas

Jeigu esate Lindorff klientas, galite toliau naudotis tomis pačiomis komunikacijos priemonėmis ir klientų portalais, kaip ir anksčiau. Džiaugiamės, kad esate mūsų klientas. Skaityti daugiau


*Priimdama sprendimą Komisija iškėlė sąlygą, kad būtų parduoti Lindorff verslai Danijoje, Estijoje, Suomijoje ir Švedijoje, taip pat Intrum Justitia verslas Norvegijoje. Tai reiškia, kad Lindorff ir Intrum Justitia šiose penkiose rinkose išliks konkurentais.

Daugiau informacijos apie susijungimą galite rasti www.intrum.com / www.lindorff.com