Apie mus

Jau daugiau nei 100 metų padedame žmonėms siekti tvaraus išlaidų valdymo. Per šį laiką tapome pirmaujančiu nepriklausomu kreditų valdymo paslaugų ekspertu.

Apie Lindorff trumpai

Mūsų istorija siekia 1898-uosius metus – jau daugiau nei 100 metų žmonėms teikiame kreditų valdymo paslaugas. Šiandien turime 4 400 darbuotojų 12-oje Europos šalių, tapome itin stiprūs finansų sektoriuje ir esame vieni iš Europos lyderių.

Mūsų pagrindinė būstinė įsikūrusi Osle, Norvegijoje, tame pačiame mieste, kuriame Eynar Lindorff ir įkūrė šią įmonę. Šiandien didžioji dalis mūsų akcijų priklauso „Nordic Capital Fund“.

Sėkmingą mūsų veiklą puikiai atspindi finansiniai rezultatai. 2016 m. mes sugeneravome 647 mln. eurų grynųjų pajamų (2015 m. – 534 mln. eurų). Mes stabiliai augome visą pastarąjį dešimtmetį, o mūsų ilgametė patirtis bei nuolatinis siekis tobulėti užtikrins, kad ir toliau išliktume šio sektoriaus lyderiai.

Norėdami daugiau sužinoti apie mūsų finansinius rezultatus, apsilankykite mūsų investuotojų svetainėje (anglų kalba).

Klaus-Anders Nysteen, Lindorff grupės vadovas

Mūsų vertybės

Mes, įmonės Lindorff darbuotojai, didžiuojamės tuo, kad kiekvieną dieną vadovaujamės savo vertybėmis ir šitaip kuriame mūsų ateitį. Keturios pagrindinės mūsų vertybės yra pagrindas, kuriuo remdamiesi vykdome verslo veiklą ir siekiame geresnių rezultatų.

Lindorffers
Profesionalumas
Lindorffers
Dėmesys klientams
Lindorffers
Dėmesys rezultatams
Lindorffers
Rūpestingumas

Sektoriaus ateities formavimas

Mūsų finansiniame  sektoriuje esminiai pokyčiai vyksta greičiau negu bet kada anksčiau. Tarptautiniais įstatymais grįsti norminiai teisės aktai numato, ką mes ir mūsų kolegos gali ir ko negali daryti. Dėl rinkos dinamikos ir kintančios klientų elgsenos atliekant mokėjimus, kinta ir jų lūkesčiai, susiję su tuo, kaip mes turėtume bendrauti per skaitmeninius kanalus.  Didelės apimties duomenys (ang. Big Data), socialinė žiniasklaida, robotika, nenutrūkstami ir sklandžiai integruoti sprendimai – prie viso to turime prisitaikyti.

Dėl didelio pokyčių tempo finansinių ir techninių paslaugų rinkoje mes, kaip pirmaujantis nepriklausomas kreditų valdymo paslaugų ekspertas, privalome toliau kurti sprendimus, skirtus žmonėms padėti valdyti savo įsipareigojimus.

ŠIS FINANSINIS SEKTORIUS SUSIDURIA SU NUOLATINĖMIS PERMAINOMIS. MŪSŲ PAREIGA IR TOLIAU DIEGTI NAUJOVES, KAD SUKURTUME GERESNIUS SPRENDIMUS

Siekiame pirmauti visose rinkose, kuriose veikiame: skatiname inovacijų diegimą ir plečiame galimybių ribas, kad savo klientams suteiktume kuo geresnes paslaugas. Nematome kliūčių - matome galimybes.

„Mūsų tikslas – būti skaitmeninių sprendimų įmone. Mes visada ieškome naujų galimybių ir siekiame savo klientams pasiūlyti geriausias paslaugas.“

Hannah Cook, Grupės skaitmeninimo programos vyresnioji viceprezidentė

Lindorff kelias

Mes padedame žmonėms rasti tvarius išlaidų valdymo sprendimus – tai reiškia geresnę gyvenimo kokybę jiems patiems, nuspėjamus mokėjimus mūsų klientams paslaugas suteikusioms įmonėms ir visuomenę, palaikančią sąžiningą prekybą.

Kai pradedame bendradarbiauti su naujais klientais, žinome, kad jie nori greitos ir patikimos finansinės grąžos. Lygiai taip pat jiems svarbu, kad jų pačių klientai vėl sugrįžtų, ir jie pasitiki mumis, kad būtent taip ir įvyks. Mes padedame sumažinti nutrauktų sutarčių skaičių bei susigrąžinti klientus. Lindorff darbuotojai didžiuojasi tuo, kad laikosi etiško verslo principų ir siekia skatinti šio sektoriaus inovacijų plėtrą bei veiklos efektyvumą.

Norėdami užtikrinti, kad šių principų būtų laikomasi visose šalyse, kuriose veikiame, parengėme Lindorff Verslo praktikos principus. Lindorff Verslo praktikos principais siekiame skatinti ir užtikrinti tinkamą elgseną visose įmonės veiklos srityse tiek išorėje, tiek viduje.

Plačiau apie „Lindorff“ verslo praktikos principus skaitykite čia (anglų k.).

Norėdami užtikrinti, kad šių principų būtų laikomasi visose šalyse, kuriose veikiame, parengėme Lindorff Verslo praktikos principus.