Karjera

Dirbti Lindorff – reiškia dirbti įmonėje, kuri yra įsipareigojusi padėti žmonėms. Turėdami 4 400 darbuotojų 12-oje šalių ir toliau augame bei siekiame tapti didžiausiu kreditų valdymo paslaugų teikėju pasaulinėje rinkoje. Todėl mes visada ieškome naujų talentų.
Esame pasiryžę tapti svarbia dalimi kuriant ateities sprendimus.

Susipažinkite su mumis

Globalus kreditų valdymo pasaulis greitai keičiasi ir mes esame pasiryžę dalyvauti kuriant ateities sprendimus. Stebėdami rinką ir prisitaikydami prie išorės pokyčių, nuolat tobuliname savo paslaugas, kad jos atitiktų didelius mūsų klientų lūkesčius. Lindorff nesitenkina vien tik sprendimais, kurie veikia, – mes ieškome sprendimų, kurie iš tikrųjų palengvina gyvenimą. Jei esate iš tų, kurie iššūkiuose mato galimybes, galbūt mes ieškome būtent Jūsų.

KAI PRADEDI DIRBTI LINDORFF, GREITAI SUPRANTI, KAD MŪSŲ VERSLO ESMĖ YRA ŽMONĖS –DARBUOTOJAI IR KLIENTAI

Dirbdami 12-oje Europos šalių ir turėdami 4 400 talentingų darbuotojų, mes visada stengiamės viršyti rinkos lūkesčius. Kadangi esame Europos kreditų valdymo paslaugų lyderiai ir remiamės Šiaurės šalyse sukaupta patirtimi, kiekvieną dieną stengiamės tobulinti savo darbo metodus, kad paskatintume visos rinkos plėtrą ir inovacijas. Dėl to sau taikome aukštus standartus ir savo veikloje vadovaujamės pagrindinėmis įmonės vertybėmis.


Šiuo metu ieškome

Tikime, kad būtent mūsų darbuotojai užtikrina mūsų įmonei sektoriaus lyderio poziciją, nes šiame versle pasitikėjimas ir naujų idėjų įgyvendinimas yra pagrindinis variklis. Todėl nuolat ieškome talentingų žmonių, kurie galėtų prisijungti prie mūsų komandos ir padėtų kurti ateities sprendimus.