Lindorff įmonių grupė numato veiklos pertvarkymą

Verslo vystymo tikslais Lindorff įmonių grupėje įvyko veiklos pertvarkymas, dėl kurio grupės viduje įvyko struktūrinių pokyčių.

 

Šiam veiklos pertvarkymui buvo įsteigta UAB „Lindorff Lietuva” (Lindorff Lietuva), kuri visiškai perėmė ir tęsia Lindorff Oy filialo (Filialas) veiklą Lietuvoje.

Veiklos perdavimas įvyko 2017 m. rugsėjo 30 d. Perduodant veiklą, visas Filialo Lietuvoje turtas, teisės ir pareigos perduotos Lindorff Lietuva ir Filialas Lietuvoje nutraukė savo vykdomą veiklą. Nuo 2017 m. rugsėjo 30 d. visą Lindorff veiklą vykdo Lindorff Lietuva.

Veiklos perdavimo proceso metu atlikti tik struktūriniai pokyčiai. Verslo vykdymo tvarka ar paslaugų teikimo tvarka bei bendradarbiavimas su Filialo klientais ar partneriais nepasikeitė. Veiklos perdavimo metu Filialo darbuotojai buvo perkelti į Lindorff Lietuva, todėl Jūsų kontaktiniai asmenys nepasikeitė.

Perduodant veiklą, Filialo turimi asmens duomenys jungtinės skolininkų duomenų rinkmenos tvarkymo, įsiskolinimų (skolų) administravimo ir išieškojimo tikslais buvo perduoti Lindorff Lietuva. Taip pat siekiant pateikti komercinio sandorio sudarymo, vykdymo ar kitokios verslo transakcijos, kuri, vadovaujantis teisės aktais, gali sukelti teisinių padarinių, įrodymus, bei siekiant užtikrinti geros kokybės asmenų konsultavimo praktiką (jei taikoma), Lindorff Lietuva taip pat buvo perduoti telefoninių pokalbių įrašai.

Nuo 2017 m. spalio 1 d. bendradarbiaujant su Lindorff prašome naudoti šiuos žemiau nurodytus kontaktinius duomenis.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad Lindorff Lietuva banko sąskaitos duomenys nepasikeitė ir yra tokie patys.

Pavadinimas: UAB “Lindorff Lietuva”

Juridinio asmens kodas: 304615887

Buveinės adresas: Konstitucijos pr. 29-1, LT-08105 Vilnius

Bankas: Nordea Bank AB Lietuvos skyrius

S.W.I.F.T. NDEALT2X

Banko sąskaitos numeris: LT632140030000056034