Privatumo politika

Ši privatumo politika yra skirta informavimui apie jūsų asmens duomenų, surinktų jums lankantis mūsų tinklapyje, panaudą ir apsaugą. Norime Jus informuoti, kad iš savo kliento skolos išieškojimo ir mokumo vertinimo tikslais gavome nurodytus Jūsų asmens  duomenis. Siekiant išieškoti  šią  skolą  iš viešųjų registrų bei kitų  šaltinių (GRT prie LR VRM, Nekilnojamojo  turto  registras, UAB “Creditinfo Lietuva” ir kt.) yra (gali būti) renkami šie Jūsų asmens  duomenys: vardas, pavardė, asmens kodas, gimimo data, gyvenamoji vieta, tel. numeris, kreditoriai, duomenys apie įsiskolinimą (dydis, dengimo apimtis, būdas, data), informacija apie turimą turtą.  Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, nesutikti su šių duomenų tvarkymu, reikalauti ištaisyti neteisingus, netikslius, neišsamius savo asmens duomenis. Informuojame, kad, jei Jūs nesumokėsite skolos iki nurodytos datos, Jūsų asmens duomenis ir duomenis apie skolą (skolininko vardas, pavardė, adresas, asmens kodas, skolos tipas, skolos atsiradimo data, skolos suma, kreditorius) perduosime (galime perduoti) skolininkų administravimo informacinei sistemai, kurios valdytoja yra UAB “Creditinfo Lietuva” (įmonės kodas 111689163, Goštauto g. 40A, LT-01112 Vilnius).

Privatumo politika

Jūsų asmens duomenis valdo „Lindorff Group“, Norvegijoje registruota įmonė.

Vienas iš mūsų svetainės tikslų yra jus informuoti apie tai, kas mes esame ir ką mes darome. Mes galime rinkti ir naudoti asmens informaciją (pvz., vardą, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą), kad suteiktumėme kokybiškesnes paslaugas ar informaciją. Jūsų asmens informaciją naudosime:

- atsakydami į pateiktas užklausas ir prašymus;

- administruodami ar kitaip įgyvendindami teises ir įsipareigojimus, susijusius su susitarimu, kurį sudarėte su mumis ar su savo klientais;

- spręsdami jums teikiamų paslaugų problemas;

- kurdami jūsų poreikius atitinkančius produktus ir paslaugas.

Norėdami optimizuoti savo paslaugas, galime paprašyti asmens duomenis naudoti tiesioginės rinkodaros tikslais. Kadangi gerbiame jūsų privatumą, asmens duomenis šiam tikslui naudosime tik su jūsų žinia ir, jei reikia, prieš asmens duomenis naudodami tiesioginės rinkodaros tikslais prašysime jūsų sutikimo. Šią informaciją taip pat norėtume naudoti statistikos ir tyrimų tikslais, tokiu atveju ji bus naudojama anonimiškai..


Slapukų politika

Kaip ir dauguma interaktyviųjų svetainių, mes naudojame slapukus siekdami teikti geresnes paslaugas, geriau jus pažinti ir sužinoti, kaip galėtume jums kuo geriau padėti. Slapukai naudojami srautui stebėti ir turiniui optimizuoti. Lankydamiesi mūsų svetainėse sutinkate, kad mes naudojame jūsų asmens informaciją.


Sąlygos

Ši svetainė, įskaitant turinį, taip pat kiekvieno atskiro puslapio arba puslapių rinkinio turinio parinkimą ir išdėstymą, yra Lindorff nuosavybė.

Prisijungdami prie www.lindorff.com ir ją naudodami sutinkate su toliau nurodytomis sąlygomis.

Ši svetainė, įskaitant turinį, taip pat kiekvieno atskiro puslapio arba puslapių rinkinio turinio parinkimą ir išdėstymą, yra Lindorff nuosavybė.

Visos teisės saugomos.

Jums leidžiama savo kompiuteryje laikyti Lindorff svetainės ištraukas ir spausdinti jų kopijas vien tik savo asmeniniam, nekomerciniam naudojimui.

Jums leidžiama naudoti ir platinti būtinas nedideles ištraukas iš mūsų svetainės, su tikslu pateikti tiesiogines nuorodas į puslapius ar juos susieti su interneto paieškos paslaugomis.

Nesant išankstinio rašytinio Lindorff sutikimo, bet koks kitoks šios svetainės ar jos dalies naudojimas, atkūrimas, vertimas, pritaikymas, išdėstymas ar bet koks kitoks bet kokia forma ir bet kokiomis priemonėmis atliekamas keitimas, platinimas ar laikymas yra draudžiamas.

Nors ėmėmės priemonių, kad pateikta informacija būtų tiksli ir atnaujinta, neprisiimame teisinės atsakomybės už bet kokias klaidas, trūkstamą informaciją ar klaidinančius pareiškimus. Taip pat neprisiimame atsakomybės už bet kokius veiksmus, kurių buvo imtasi remiantis šios svetainės turinio peržiūra.

Atkreipkite dėmesį, kad mes taip pat neprisiimame jokios atsakomybės už bet kokių svetainių, kurių nuorodas pateikiame, turinį ir duomenų privatumo praktiką.

Šios politikos pakeitimai. Jei padarysime esminių šios svetainės naudojimo sąlygų pakeitimų, juos paskelbsime šiame puslapyje. Prašome reguliariai peržiūrėti mūsų privatumo politiką.