Susijungė bendrovės Lindorff ir Intrum Justitia

Birželio 27 d., siekdamos sukurti pirmaujančią pasaulyje kredito valdymo paslaugų bendrovę, susijungė Lindorff ir Intrum Justitia. Skaityti daugiau

X
Lindorff įmonių grupės veiklos pertvarkymas

Verslo vystymo tikslais Lindorff įmonių grupėje įvyko veiklos pertvarkymas, dėl kurio grupės viduje įvyko struktūrinių pokyčių. Skaityti daugiau

 

X
Žmonės – visuomet svarbiausia

Žmonės – visuomet svarbiausia

Norėdami būti tikri, kad skolas surenkame taip, kaip tai patogiausia Jūsų klientams, tam naudojame skirtingus klientų profilius. Kiekvieno kliento profilis sudarytas iš mūsų turimų žinių apie Jūsų klientus ir atspindi esamus faktus ir duomenis apie jų elgesį bei pageidavimus.

Skaityti daugiau
Skolų surinkimo paradoksai

Skolų surinkimo paradoksai

Veiksmingiausias skolų surinkimo būdas – priminti žmonėms sumokėti laiku. Jeigu mokėjimas vėluoja, būdų, kaip paskatinti sumokėti, yra tiek pat, kiek yra skirtingų klientų: nuo draugiško priminimo žinute iki skolos restruktūrizavimo.

Skaityti daugiau
„Lindorff“ ir „Intrum Justitia“ suvienija jėgas

„Lindorff“ ir „Intrum Justitia“ suvienija jėgas

2016 m. lapkričio mėn. „Lindorff“ ir „Intrum Justitia“ paskelbė apie savo susijungimą. Tai gera žinia abiejų įmonių verslo partneriams, nes jie galės pasinaudoti dar platesniu paslaugų ir patirties spektru.

Skaityti daugiau