Naujas prekės ženklas Baltijos šalių kreditų valdymo paslaugų sektoriuje – „Lindorff Lietuva“ tampa „Intrum Lietuva“

Šią vasarą baigtas tarptautinis „Lindorff“ ir „Intrum“ susijungimo procesas, sukūręs pasaulinį kreditų valdymo paslaugų lyderį. Bendra įmonė veikia 24-iose rinkose, joje dirba 8000 darbuotojų, o paslaugos teikiamos daugiau nei 100000 verslo klientų, atstovaujančių įvairiems sektoriams. Šiandien įmonė žengia dar vieną svarbų žingsnį, įtvirtindama susijungimą, ir pristato naują korporatyvinę tapatybę bei prekės ženklą Baltijos šalyse – „Intrum“. Lietuvoje bendrovės veiks „Intrum Lietuva“ pavadinimu. Skaityti daugiau

X
Lindorff įmonių grupės veiklos pertvarkymas

Verslo vystymo tikslais Lindorff įmonių grupėje įvyko veiklos pertvarkymas, dėl kurio grupės viduje įvyko struktūrinių pokyčių. Skaityti daugiau

 

X
Žmonės – visuomet svarbiausia

Žmonės – visuomet svarbiausia

Norėdami būti tikri, kad skolas surenkame taip, kaip tai patogiausia Jūsų klientams, tam naudojame skirtingus klientų profilius. Kiekvieno kliento profilis sudarytas iš mūsų turimų žinių apie Jūsų klientus ir atspindi esamus faktus ir duomenis apie jų elgesį bei pageidavimus.

Skaityti daugiau
Skolų surinkimo paradoksai

Skolų surinkimo paradoksai

Veiksmingiausias skolų surinkimo būdas – priminti žmonėms sumokėti laiku. Jeigu mokėjimas vėluoja, būdų, kaip paskatinti sumokėti, yra tiek pat, kiek yra skirtingų klientų: nuo draugiško priminimo žinute iki skolos restruktūrizavimo.

Skaityti daugiau
„Lindorff“ ir „Intrum Justitia“ suvienija jėgas

„Lindorff“ ir „Intrum Justitia“ suvienija jėgas

2016 m. lapkričio mėn. „Lindorff“ ir „Intrum Justitia“ paskelbė apie savo susijungimą. Tai gera žinia abiejų įmonių verslo partneriams, nes jie galės pasinaudoti dar platesniu paslaugų ir patirties spektru.

Skaityti daugiau