„Lindorff“ ir „Intrum Justitia“ suvienija jėgas

2016 m. lapkričio mėn. „Lindorff“ ir „Intrum Justitia“ paskelbė apie savo susijungimą. Tai gera žinia abiejų įmonių verslo partneriams, nes jie galės pasinaudoti dar platesniu paslaugų ir patirties spektru.
LIndorff headquarters reception
Po susijungimo naująją įmonę sudarys daugiau nei 8 000 ekspertų, todėl ji neginčijamai bus kreditų valdymo įmonių lyderė Europoje.

Kodėl?
Poreikį suvienyti jėgas lemia du pagrindiniai veiksniai:

Pirma, skaitmeninimas ir dirbtinis intelektas jau dabar sparčiai keičia mūsų įprastą pasaulį. Tai turi pasekmių viskam, pradedant nuo to, kaip valgome, miegame ir apsiperkame, ir baigiant tuo, kaip dirbame. Jau nekalbant apie tai, kaip leidžiame pinigus. Mes, kaip kreditų valdymo įmonė, turime būti  šio proceso priešakyje, kad galėtume pateikti sprendimus, kurie būtų vertingi mūsų verslo partneriams.

Antra, rinkoje matomasporeikis tikrai Europinei kreditų valdymo įmonei, nes vis daugiau įmonių, net ir mažų, veikia ES kaip savo namų rinkoje. Tam reikalinga įmonė, turinti personalą, kompetenciją ir patirtį, kad galėtų vienu metu teikti paslaugas keliose rinkose, pristatydama inovatyvius sprendimus, pritaikytus įvairioms bankinėms sistemoms ir valiutoms.

Šie du veiksniai turi vieną bendrą bruožą: jie yra per dideli ir pernelyg sudėtingi, kad su jais susidorotų viena įmonė. Todėl visiškai pagrįsta, kad dvi šioje srityje pirmaujančios Europos įmonės suvienija jėgas.

Kada?  
Apie susijungimą paskelbėme 2016 m. lapkričio 14 d., o 2016 m. gruodžio mėn. jį  patvirtino „Intrum Justitia“ akcininkai. Tačiau vis dar yra daug klausimų, kuriuos turime išspręsti, kol galėsime veikti kaip viena įmonė.

Visų pirma, ES konkurencijos pareigūnai turi peržiūrėti ir patvirtinti įmonių sujungimo pasiūlymą. Po to turėsime suderinti savo sistemas ir įprastas procedūras, kad galėtume teikti išskirtines paslaugas mūsų verslo partneriams, kurių jie tikisi ir nusipelno.

Jei viskas vyks sklandžiai, tikimės, kad mūsų vieninga įmonė pradės veikti trečiajame 2017 m. ketvirtyje, bet iki tol mes veiksime kaip dvi skirtingos įmonės – kaip tai darome šiandien.

Kuo jums tai naudinga?
Jūs, kaip mūsų verslo partneris, turėsite didelį privalumą, kurį galima apibendrinti  žodžiais: dar daugiau.

Po susijungimo naująją įmonę sudarys daugiau nei 8 000 ekspertų, todėl ji neginčijamai bus kreditų valdymo įmonių lyderė Europoje. Kaip mūsų verslo partneris, galite tikėtis pažangesnių ir labiau integruotų produktų bei paslaugų, didesnių konsultavimo pajėgumų ir tikro europinio lygio aptarnavimo. Trumpai tariant, galėsite pasinaudoti gausesniais ištekliais. Daugiau paslaugų, daugiau patirties ir daugiau būdų, kaip padėti savo klientams apmokėti skolas. Daugiau.

Jūs, kaip mūsų verslo partneris, turėsite didelį privalumą, kurį galima apibendrinti  žodžiais: dar daugiau.
Jūs, kaip mūsų verslo partneris, turėsite didelį privalumą, kurį galima apibendrinti žodžiais: dar daugiau.