Mūsų sprendimai

Visuomenėje, kurioje dažnai naudojamasi kreditais, mums reikia operatorių, kurie padėtų tiek kreditoriams, tiek jų klientams. Mes esame pirmaujanti kreditų valdymo paslaugų tiekėja Europoje ir padedame savo klientams jau daugiau nei 100 metų.
Lindorffer
Didžiuojamės galėdami pasiūlyti savo verslo partneriams pasaulinės klasės kreditų valdymo paslaugas.

Remdamiesi per daugiau nei 100 metų sukaupta patirtimi, esame pajėgūs padėti savo verslo partneriams ir jų klientams taip, kad būtų užtikrintas sklandus ekonomikos veikimas ir augimas.

SAVO VERSLO PARTNERIAMS KURIAME VERTĘ PADĖDAMI JŲ KLIENTAMS ATKURTI TVARŲ IŠLAIDŲ VALDYMĄ

Tai darome padėdami savo verslo partneriams priimti gerai subalansuotus, duomenų analize pagrįstus sprendimus, kai jie suteikia kreditą. Mūsų tikslas yra efektyviai, tačiau kartu pagarbiai ir rūpestingai padėti atgauti nesumokėtas ir uždelstas skolas.

Mūsų verslo partneriai  pasitiki mumis, kad mes padėsime jų klientams sumokėti, ir tai, kaip mes elgiamės su jų pirkėjais ir klientais, turi tiesioginį poveikį mūsų verslo partnerių reputacijai. Į tai mes žiūrime labai rimtai, todėl dirbame kasdien, kad pasiūlytume pasaulinio lygio skolų išieškojimo procesą.


Lindorffer

Informacijos paslaugos

Duomenys ir duomenų naudojimas yra svarbūs vykdant verslą, nepriklausomai nuo to, kurioje verslo srityje dirbate. Parduodant su kreditu arba išduodant paskolas, sprendimai turi būti gerai subalansuoti ir pagrįsti visa prieinama informacija.

Mūsų verslo partneriams galime padėti suteikdami žinių ir supratimo apie pirkėjų mokėjimo elgesį, kam verta suteikti kreditą, o kam ne. Praturtinę savo duomenis mūsų duomenų baze atrasite daugiau įžvalgų, kaip optimizuoti kreditų valdymo procesus. Galime padėti Jums tiksliai nustatyti tobulinimo galimybes.


Mokėjimo paslaugos

Šiuolaikinis pirkėjas paprastai daug žino apie pasiūlą ir ieškomų produktų bei paslaugų kainas. Įsigalėjus internetui, rinka tapo pasauliniu konkurencijos lauku, todėl Jums gali būti sudėtinga išsiskirti iš konkurentų. Tokioje situacijoje išskirtinis pirkėjų aptarnavimas tampa labai svarbus.

Padedame mūsų verslo partneriams pagerinti savo paslaugas pirkėjams pasiūlydami lanksčias mokėjimo galimybes ir pirkėjų aptarnavimą visais kanalais. 

Lindorffer

Lindorffer

Sąskaitų faktūrų išrašymo paslaugos

Parduodant su kreditu reikia taikyti sąskaitų faktūrų procesą. Žinome, kad tie, kas suteikia kreditą, turi skirti dėmesio pardavimo sąskaitų registro tvarkymui, sąskaitų faktūrų logistikai ir susijusioms klientų aptarnavimo funkcijoms, bet tai nėra jų pagrindinis verslo procesas. Norėtume jums suteikti galimybę sutelkti dėmesį į tai, ką darote geriausiai – ir palikti kitus dalykus mums.

Mes padedame savo verslo partneriams pasirūpindami visu su sąskaitų faktūrų išrašymu susijusiu verslo procesu. Atsilaisvinusius resursus galite skirti pagrindinėms funkcijoms vykdyti, o mes suteiksime šiuolaikiškus sąskaitų faktūrų išrašymo sprendimus. Taip pat Jums nereiks investuoti į sistemos modernizavimą bei skaitmeninių paslaugų kanalus.


Skolų išieškojimo paslaugos

Paskolos išdavimas ar pardavimas su kreditu remiasi į esminį pasitikėjimo principą. Tai jūsų ir jūsų pirkėjo tarpusavio pasitikėjimas, kad jūs abu vykdysite savo įsipareigojimus, kaip buvo sutarta.

Mūsų vaidmuo tarp jūsų ir jūsų pirkėjo yra svarbi funkcionalios kreditu paremtos visuomenės dalis. Mūsų tikslas yra padėti pirkėjams įvykdyti savo įsipareigojimą jums kaip kreditoriui, ir mes turime tai padaryti tokiu būdu, kad būtų laikomasi aukščiausių su išieškojimu susijusių etikos standartų.

Padedame mūsų klientams greitai ir efektyviai atgauti nesumokėtas skolas ir padedame pirkėjams vėl tapti mokiais.

Lindorffer

Lindorffer

Skolų pirkimo paslaugos

Skolų išieškojimas gali užtrukti ilgą laiką. Ir per šį laiką skolos iš esmės yra punktas balanso lape, turintis neigiamą poveikį, nes nėra aišku dėl skolos atgavimo termino. Galime pirkti šį turtą, kad atsilaisvintų jūsų kapitalas, ir tokiu būdu galite be rizikos pasiekti geresnį balansą.

Būdami viena iš pirmaujančių skolų išieškojimo įmonių Europoje, turime nuodugnias žinias ir visapusišką patirtį rinkoje. Galime pasinaudoti pagrindinėmis finansavimo linijomis ir aktyviai dalyvaujame finansinių įsipareigojimų nevykdančių pirkėjų skolos portfelių pirkime, valdyme ir išieškojime. Norėtumėte išgirsti daugiau? Susisiekite su mumis.