Pagalbos žmonėms nauda

Recovering unpaid debt requires balancing between being effective, efficient and yet within the limits of regulations and professional and fair conduct.
Mes padedame žmonėms sugrįžti prie veiksmingo išlaidų valdymo.

Be abejonės, naudą gaunate tada, kai jums sumoka. Tokie profesionalai, kaip jūs, kreipiasi į mus tada, kai kyla problemų dėl negrąžintų kreditų. Būkite tikri – mūsų paslaugos ir patirtis padės jums atgauti savo kapitalą. Tačiau nauda bus dar didesnė, jeigu mes padėsime jums neapmokėtą sąskaitą ar uždelstą mokėjimą paversti į ilgalaikius stabilią verslo grąžą suteikiančius santykius.

Lindorff tikslas – padėti jūsų klientams vėl veiksmingai valdyti savo išlaidas.

Tai pagrindinis mūsų tikslas, nes skolų apmokėjimas naudingas tiek žmonėms, tiek ekonomikai.

Ar tai svarbu? Mums – taip. Vykdydami savo kasdienę veiklą, mes visuomet atsižvelgiame į jūsų klientą. Tai turi įtakos viskam: bendravimui raginant vykdyti įsipareigojimus, mūsų skaitmeninių paslaugų plėtrai, mūsų komunikacijai ir nuolatiniam mūsų darbuotojų profesiniam tobulėjimui.

Tai turėtų būti svarbu ir jums, nes kartu padėsime jūsų klientams vykdyti jų įsipareigojimus. O tai reiškia, kad jūs galėsite parduoti daugiau, greičiau gauti apmokėjimą, o jūsų klientai liks patenkinti. Pasitarkite su mumis, kaip tai pasiekti.