Žmonės – visuomet svarbiausia

Norėdami būti tikri, kad skolas surenkame taip, kaip tai patogiausia Jūsų klientams, tam naudojame skirtingus klientų profilius. Kiekvieno kliento profilis sudarytas iš mūsų turimų žinių apie Jūsų klientus ir atspindi esamus faktus ir duomenis apie jų elgesį bei pageidavimus.

Kiekvienas profilis atitinka klientų grupę. Profiliui, kuris atitinka bendras pagrindines grupės savybes, suteikėme vardą ir tapatybę. Kodėl tai naudinga?

Klientų profiliai paskatino dizainerius ir kūrėjus sukurti gaminius ir paslaugas, kurios kai kuriose inovatyviausiose pasaulio pramonės srityse yra visiškai orientuotos į klientą. Nemanome, kad surinkdami skolas, turėtume kiek nors atsilikti. Savo veikloje naudodami klientų profilius, galime labiau susitelkti į mūsų komunikaciją bei sukurti tokius pranešimus, kurie atitinka kiekvieno kliento aplinkybes. Kadangi suprantame jūsų klientų poreikius, gyvenimus ir faktines aplinkybes, taip pat žinome ir kaip padėti jiems vykdyti jų įsipareigojimus.

TKlientų profiliai padeda mums nepamiršti apie už skaičių slypinčius žmones.
Klientų profiliai padeda mums nepamiršti apie už skaičių slypinčius žmones.

Klientų profiliai padeda mums nepamiršti apie už skaičių slypinčius žmones. Tai svarbu mažiausiai dėl dviejų priežasčių. Visų pirma, tai suteikia mums motyvacijos kiekvieną rytą atsikelti, eiti į darbą ir jį atlikti puikiai. Suvokimas, kad padėdami žmonėms išsimokėti skolas, mes keičiame jų gyvenimus – tai asmeninis atlygis kiekvienam iš mūsų. 

Gerai pažindami žmones, žinodami, kas juos stumia pirmyn ir skatina apmokėti sąskaitas, tampame itin veiksmingu skolų surinkimo partneriu.

Antroji priežastis yra ši: gerai pažindami žmones, žinodami, kas juos stumia pirmyn ir skatina apmokėti sąskaitas, tampame itin veiksmingu skolų surinkimo partneriu. Taikydami skirtingus metodus, atitinkančius kiekvieną klientų grupę, galime pasiekti, kad kiekvienas klientas, net jeigu nebus laimingas, bus bent jau patenkintas suteikta paslaugų kokybe. Pagalba nėra nuolaidžiavimas. Atsižvelgdami į asmenines žmonių aplinkybes, galime būti ir griežti, ir teisingi.

Mes nuoširdžiai vertiname jūsų pasitikėjimą mumis, kai kreipiatės į mus, norėdami, kad padėtume jums valdyti savo santykius su klientais, netgi su pačiais pažeidžiamiausiais.  Kartais tai darome Lindorff vardu, o kartais tampame jūsų verslo tąsa ir veikiame tiesiogiai jūsų vardu. Bet kuriuo atveju, stengiamės būti paslaugūs ir taikyti skirtingus veiklos metodus.  Mūsų aptarnautų klientų pasitenkinimo lygis patvirtina, kad jūsų klientai tai tikrai vertina. Pasitarkime, kaip galėtumėte savo sąskaitų apmokėjimo stebėjimą ir skolų surinkimą perleisti mums.

 

Pagalba nėra nuolaidžiavimas. Atsižvelgdami į asmenines žmonių aplinkybes, galime būti ir griežti, ir teisingi.
Pagalba nėra nuolaidžiavimas. Atsižvelgdami į asmenines žmonių aplinkybes, galime būti ir griežti, ir teisingi.